Data-Soft

Sektörde 32 Yıllık Tecrübe

Exchange Online Satışı ve Kurulumu

Microsoft'un buluttaki kurumsal e-posta çözümü olan Exchange Online'a belirli Office 365 paketleriyle sahip olabileceğiniz gibi, Exchange Online'ı ayrı bir hizmet olarak da satın alabilirsiniz.

Exchange Online Planlarının Karşılaştırması
Plan 1 Plan 2
Büyük posta kutuları
Her kullanıcı 50 GB posta kutusu depolaması alır ve boyutu en çok 25 MB olan iletiler gönderebilir.
Outlook desteği
Kullanıcılar Outlook’un desteklenen sürümlerini Exchange Online’a bağlayabilir ve zaten bildikleri zengin istemci uygulamasını kullanabilir.
Web tabanlı erişim
Outlook Web App, web istemci erişimi için genel görünümü Outlook istemcisiyle eşleşen, tarayıcı tabanlı üstün bir deneyim sağlar.
Mobil kullanım
Windows Phone, iPhone®, Android ve Blackberry aygıtları gibi e-posta alabilen tüm telefonlardan mobil erişim sağlanır.
Paylaşılan takvim ve kişiler
Kullanıcılar toplantıları zamanlamak için takvimleri karşılaştırabilir ve paylaşılan takvimler, gruplar, genel adres listesi, dış kişiler, görevler, konferans odaları ve temsilci özellikleri gibi işbirliği özelliklerine erişebilir.
Outlook uygulamaları
Üçüncü taraf uygulamalara hem Outlook hem de Outlook Web App için kolay eklenti erişimi sağlayan bir uzantı modeliyle, kullanıcılar uygulamalar arasında geçiş yapmak için daha az zaman harcayabilir.
Güvenlik
Her posta kutusu, Exchange Online Protection aracılığıyla kötü amaçlı yazılımlara ve istenmeyen postaya karşı üstün bir korumaya sahip olur.
Yerinde Arşiv
Eski iletileri otomatik olarak Yerinde Arşiv’e taşıyarak, gelen kutusundaki dağınıklığı azaltın.
Yerinde Saklama
Kullanıcıların birincil posta kutularından ve Yerinde Arşivlerinden silinmiş ve düzenlenmiş gelen kutusu öğelerini alıkoymak için Yerinde Saklama’yı kullanın.
Sınırsız depolama
Sınırsız depolamanın avantajlarından yararlanın (kullanıcının birincil posta kutusunda 50 GB depolama, artı olarak Yerinde Arşivinde sınırsız depolama).
Barındırılan sesli mesaj
Arama yanıtlama, arayarak bağlanılan kullanıcı arabirimi ve şirket otomatik santralı özelliklerinin sağlandığı barındırılan Birleşik Mesajlaşma hizmetlerinden yararlanın.
Veri kaybı önleme (DLP)
PII ve PCI gibi yasal düzenleme standartlarını temel alan ve derin bir içerik çözümlemesiyle gizli verileri tanımlamaya, izlemeye ve korumaya yardımcı olan yerleşik DLP ilkeleriyle gizli iş verilerini denetleyin.

Exchange Online, Plan 1 ve Plan 2 paketlerinin yanı sıra, Kiosk paketini de sunuyor. 2 GB'lık e-posta kutusu ve e-posta istemcileri için POP3 desteğiyle birlikte gelen Kiosk Paketi, çalışanları büyük e-posta kutularına ihtiyaç duymayan kuruluşlar için esneklik sağlıyor.

Exchange Online Fiyat Listesi
Paket Adet Fiyat ($)
Kiosk 1 24
Plan 1 1 48
Plan 2 1 96

*Fiyatlar bir yıllık lisans bedeli karşılığıdır.
*Tüm ürünler için lisans türü Open lisanstır.