Data-Soft

Sektörde 32 Yıllık Tecrübe

Office 365 Satışı ve Kurulumu Office365_Bilgi

Siz de firmanızda bu zorlukları yaşıyor musunuz?

Eğer yanıtınız "Evet" ise, belki de bulut teknolojilerine yönelmenizin zamanı gelmiştir. Office 365'in sunduğu çözümlerden faydalanmak isterseniz, buluta geçişinizi gerçekleştirmek için size yardımcı olabiliriz.

Peki Office 365'in ne gibi avantajları var?

Office'iniz hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf üretkenlik araçlarına sahip olursunuz. Office uygulamaları, üstelik her zaman en son sürümleriyle PC/Mac bilgisayarınızdan ya da iOS, Android™ veya Windows cihazlarınızdan belgeleri, e-postaları oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Business, Business, ProPlus veya E3 paketlerinden birini satın aldığınızda, Office ürünlerini size ait olan 5 farklı bilgisayarınıza (PC ya da Mac) kurabilirsiniz.

Şirket dışındasınız ve bir e-Posta göndermeniz gerekiyor. Ama ofis bilgisayarınızdaki Outlook’taki bir e-Postadan ya da bir belgeden yararlanarak cevap vermek istiyorsunuz, Office 365 ile bunların hepsi mümkün. Mobil cihazınızdan veya dışardayken başka bir bilgisayardan Outlook’taki tüm e-Postaları görebilirsiniz.

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarıyla daha iyi bağlantı kurun.

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Ayrıca, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım yönergelerle, kullanıcıları kolayca ayarlayabilir ve kısa sürede hizmetleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetim merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.

Office 365 Planlar
Office 365 Fiyat Listesi
Paket Adı Adet Fiyat ($)
Office 365 İş Başlangıç (Business Essentials) 1 60
Office 365 İş (Business) 1 99
Office 365 İş Ekstra (Business Premium) 1 150
Office 365 Kurumsal E1 (Enterprise E1) 1 96
Office 365 ProPlus (ProPlus) 1 144
Office 365 Kurumsal E3 (Enterprise E3) 1 240

*Fiyatlar bir yıllık lisans bedeli karşılığıdır.
*Tüm ürünler için lisans türü Open lisanstır.
*Yıllık lisans bedelleri ile uygulamaların yeni sürümlerine otomatik olarak sahip olunmaktadır.