Data-Soft

Sektörde 32 Yıllık Tecrübe

Office 365

Bilişim dünyası hızla bulut teknolojilerine yöneliyor. Kurumunuzun bulut çağını yakalamasını, Office 365 ürünleriyle kârlılığını ve üretkenliğini artırmasını istiyorsanız, size uygun çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Exchange Online

Microsoft'un buluttaki kurumsal e-posta çözümü olan Exchange Online'a belirli Office 365 paketleriyle sahip olabileceğiniz gibi, Exchange Online'ı ayrı bir hizmet olarak da satın alabilirsiniz.

Sanallaştırma Çözümleri

Firmanızdaki sunucuları sanallaştırarak donanım ihtiyacınızı azaltabilirsiniz. Ayrıca sanal kurulumun getirdiği, donanımdan bağımsız olma avantajını sağlamaktadır. Telafisi mümkün olmayan donanım sorunları ile karşılaştığınız takdirde tüm sisteminizin alınmış yedeği kullanılarak kısa sürede başka bir donanıma aktarılabilmektedir. Sektörün lideri olan VMware'in veya Hyper-V'nin sağladığı çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Active Directory Kurulumu

Microsoft'un en önemli kurumsal ürünlerinden olan Active Directory, kuruluşunuzdaki bilgisayarların, yazıcıların, kullanıcıların tek bir çatı altında yönetimini sağlayıp, büyük kolaylıklar sunuyor.

Microsoft Yazılımları

Sunucu, PC ve Notebook bilgisayarlarda kullanılan Microsoft’un işletim sistemi ve diğer yazılımlarını da bizden satın alabilir, kurulum ve destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.